Komunikaty duszpasterskie

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2024r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”.
  • Ofiary zbierane w dzisiejszą niedzielę po Mszach Św. do puszek przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia, a ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

• We wtorek 19.03. kościół obchodzi uroczystość św. Józefa Oblubieńca N.M.P. i patrona Archidiecezji Łódzkiej.
  • W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Rychłocicach o godz. 15:55, w Brzykowie o godz. 17:00.
  • W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w Rychłocicach o godz. 15:30; w Brzykowie o godz. 16:30.
  • W piątek w kościele parafialnym w Brzykowie po zakończeniu Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18:30 z możliwością spowiedzi świętej.
  • W sobotę na godz. 10:00 prosimy osoby życzliwe z sołectwa Wrońsko o pomoc panu Kościelnemu w sprzątaniu kościoła w Brzykowie.
  • W niedzielę zapraszamy na śpiewane nabożeństwo Gorzkich Żali: w Rychłocicach o godz. 9:30; w Brzykowie po Mszy Św. o godz. 12:00.
  • W przyszłą niedzielę kościół obchodzi Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm podczas wszystkich Mszy Św.