14 maja 2017

V NIEDZIELAWIELKANOCNA

14 maja 2017 r.

2. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Brzykowie grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Ofiary składane na tacę tego dnia przeznaczone są  na działalność duszpasterską Archidiecezji Łódzkiej.

1. Miesiąc maj, poświęcony jest NMP. Prosimy o zachowanie tradycji śpiewania Litanii Loretańskiej i pieśni maryjnych przy kapliczkach. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w Rychłocicach o 16.30, w Brzykowie po Mszy św. o godz. 18.00. Również w maju będą odprawiane msze św. przy kapliczkach w poszczególnych sołectwach w intencji mieszkańców z poświęceniem pól.
  2. W poniedziałek i piątek w kościele w Brzykowie o godz. 16.00 odbędą się próby dla dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św.
  3. W sobotę o godz. 9.30 w kościele w Brzykowie odbędzie się spowiedź dzieci, które w przyszłą niedzielę będą obchodzić rocznicę I Komunii św. oraz rodziców i chrzestnych.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Brzykowie grupa dzieci obchodzić będzie rocznicę I Komunii św. Ofiary składane na tacę tego dnia przeznaczone są na inwestycje w parafii.

1. Marcin Andrzej Iwański  – kawaler z par. Widawie    ZAP. III.

Aleksandra Bernasiak  – panna z par. tutejszej (Rychłocice).

1. Damian Włodarczyk  – kawaler z par. tutejszej (Rychłocice)  ZAP. II.

Marika Magdalena Jambroży  – panna z par. w Złoczewie.

1. Michał Świerkowski  – kawaler z par. tutejszej (Siemiechów)    ZAP. II.

Małgorzata Pawłowska  – panna z par. Kutnie.

1. Józefa Bednarka – z Wrońska;
  2. Kazimierę Szymorek – z Rychłocic.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

KWESTA na remont elewacji zewnętrznej kościoła w Brzykowie:

Środa – Siemiechów,

Czwartek – Osieczno,