10 września 2017

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 września 2017 r.

1. W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  W Rychłocicach o godz. 16.50; w Brzykowie o godz. 18.00.
    1. W przyszłą niedzielę w Rychłocicach o godz. 10.00, w Brzykowie o godz. 12.00 zostaną odprawione Msze św. dziękczynne za polony.
    2. Również w przyszłą niedzielę po mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W NAJBLIŻSZYM CZASIE:

1. W sobotę 23.09.2017 rozpoczną się w naszej parafii ośmiodniowe misje, przygotowujące do 100 – rocznicy erygowania archidiecezji łódzkiej, przypadającej w roku 2020. Bardzo prosimy o udział wszystkich Parafian.

1. Piotr Torczyński  – kawaler z par. tutejszej (Kamyk)  ZAP. III.

Maria Herudzińska  – panna z par. Narodzenia NMP w Bełchatowie.

1. Barbarę Korczak  – z Małej Wsi.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.