08 października 2017

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

08 października 2017 r.

DZISIAJ:

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”  i „Idziemy”.
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XVII Dzień Papieski, kiedy wspominamy św. Jana Pawła II i wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundujące stypendia naukowe dla zdolnych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Dlatego przed wszystkimi kościołami w Polsce, po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek.

 

W TYM TYGODNIU:

  1. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie w kościele parafialnym w Brzykowie o godz.17.30. W kościele w Rychłocicach o godz. 15.30. W niedzielę w Rychłocicach o godz. 9.30.

 

ZAPOWIEDZI:

Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

  1. Adam Stanisław Nowak – kawaler z par. Ruda  ZAP. III.

Patrycja Iwona Wąsowska – panna z par. tutejszej.

 

 

Logowanie