08 kwietnia 2018

II NIEDZIELA WIELKANOCNA: ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

08 kwietnia 2018 r.

2. Ofiary zbierane dziś do puszek przed kościołami Archidiecezji Łódzkiej przeznaczone są na wsparcie dzieł Caritas.

1. W poniedziałek 09.04.2018  Kościół obchodzi uroczystość Zwiastowania Pańskiego; dzień odpustu w kościele w Rychłocicach. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu uroczystości panie z asysty oraz druhów strażaków. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich parafian oraz gości.
  2. W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  W Rychłocicach o godz. 16.50; w Brzykowie o godz. 18.00.
  3. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii – taca gospodarcza.