06 maja 2018

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELAWIELKANOCNA

06 maja 2018 r.

DZISIAJ:

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”  i „Idziemy”.
  2. Ofiary zbierane dziś do puszek przed kościołami Archidiecezji Łódzkiej, zgodnie z zarządzeniem Ks. Arcybiskupa Grzegorza Ryś, przeznaczone są na odbudowę domu rodziny, który uległ zniszczeniu w skutek wybuchu gazu w Tuszyn Lesie.

W TYM TYGODNIU:

  1. Miesiąc maj, poświęcony MNP. Prosimy o zachowanie tradycji śpiewania Litanii Loretańskiej i pieśni maryjnych przy kapliczkach. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w Rychłocicach o 16.30, w Brzykowie po Mszy św. o godz. 18.00. Również w maju będą odprawiane msze św. przy kapliczkach w poszczególnych sołectwach w intencji mieszkańców z poświęceniem pól.
  2. W sobotę o godz. 10.00  w kościele w Brzykowie odnowienie przyrzeczeń  chrzcielnych i pierwsza spowiedź dzieci, które w niedzielę przystąpią do I Kom. Św.
  3. W niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Brzykowie grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Mszy św. w Rychłocicach o godz. 10.00 nie będzie \, tylko o 13.15; w Brzykowie o godz. 12.00  Mszy św. nie będzie.

ZAPOWIEDZI:

Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

  1. Łukasz Stasiak  – cyw. związ. z par. tutejszej    ZAP. III.

Paulina Ewa Stasiak zd. Brąś  – cyw. związ. z par. tutejszej (Rychłocice).

  1. Sylwester Grzelak  – kawaler z par. tutejszej    ZAP. II.

Kamila Marta Zgondek  – panna z par. Wieluniu.

  1. Mateusz Pokorski  – kawaler z par. tutejszej    ZAP. II.

Ewa Tworek  – panna z par. Charłupi Małej.

  1. Zbigniew Matławski  – kawaler z par. Stolec    ZAP. II.

Paulina Maria Woźniak  – panna z par. tutejszej

 

 

 

 

Logowanie