24 czerwca 2018

 

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA: UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

24 czerwca 2018 r.

DZISIAJ:

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela” i „Idziemy”.
  2. W dzisiejszą niedzielę 24.06. kościół obchodzi Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień odpustu parafialnego w kościele w Brzykowie. Msze św. tego dnia odprawione będą o godz. 8.30 i suma odpustowa o 12.00. W Rychłocicach o godz. 10.00. Zapraszamy do udziału parafian oraz gości.

W TYM TYGODNIU:

  1. W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Rychłocicach o godz. 16.50, w Brzykowie o godz. 18.00.
  2. W piątek 29.  Kościół obchodzi Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Tego dnia będą odprawione msze św.: o godz. 10.00 w Brzykowie i 18.00 w Rychłocicach. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Stolicę Apostolską. Ks. Proboszcz prosi o nie kupowanie i nie wręczanie kwiatów oraz prezentów z racji imienin a przeznaczenie tych środków na renowację stacji drogi krzyżowej z kościoła w Rychłocicach. Za obecność i modlitwę wyraża wdzięczność i obiecuje imieninowe cukierki.

ZAPOWIEDZI:

Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

  1. Sebastian Sowała – kawaler z par. tutejszej    III.

Agnieszka Julita Graczyk  – panna z par. w Widawie.

  1. Konrad Włodarczyk – cyw. związ. z par. tutejszej    II.

Żaneta Monika Włodarczyk zd. Konieczna  – cyw. związ. z par. w Złoczewie.

KWESTA na remont elewacji zewnętrznej kościoła w Brzykowie:

  1. Środa – Siemiechów.
 

Logowanie