07 października 2018

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

07 października 2018 r.

DZISIAJ:

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”  i „Idziemy”.

 

W TYM TYGODNIU:

  1. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie w kościele parafialnym w Brzykowie o godz.17.30, w kościele w Rychłocicach o godz. 15.30. W niedzielę w Rychłocicach o godz. 9.30.
  2. W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  W Rychłocicach o godz. 15.50; w Brzykowie o godz. 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski, kiedy wspominamy św. Jana Pawła II i wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundujące stypendia naukowe dla zdolnych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Dlatego przed wszystkimi kościołami w Polsce, po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek.

KWESTA na renowację ołtarza głównego kościoła w Brzykowie:

  1. Wtorek – Brzyków;
  2. Środa – Kocina;
  3. Czwartek – Osieczno;
  4. Piątek – Siemiechów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logowanie