14 października 2018

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14 października 2018 r.

2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XVIII Dzień Papieski, kiedy wspominamy św. Jana Pawła II i wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundujące stypendia naukowe dla zdolnych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Dlatego przed wszystkimi kościołami w Polsce, po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek.

1. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie w kościele parafialnym w Brzykowie o godz.17.30, w kościele w Rychłocicach o godz. 15.30. W niedzielę w Rychłocicach o godz. 9.30.
  2. W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

KWESTA na renowację ołtarza głównego kościoła w Brzykowie:

1. Wtorek – Zabłocie;
  2. Środa – Piaski;
  3. Czwartek – Kamyk;

1. Jerzego Kakałę – z Wrońska.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.