10 marca 2019

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10 marca 2019 r.

2. Ofiary składana dziś na tacę przeznaczone są na budowę nowych kościołów w Archidiecezji Łódzkiej.

1. W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Rychłocicach o godz. 15.50; w Brzykowie o godz. 17.00.
  2. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w Rychłocicach o godz. 15.30; w Brzykowie o godz. 16.30.

Można zyskać odpust zupełny za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej oraz za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali.

1. W niedzielę zapraszamy na śpiewane nabożeństwo Gorzkich Żali: w Rychłocicach o godz. 9.30; w Brzykowie po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii a po mszach św. do puszek przed kościołami w całej Polsce przeznaczone są na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce.

1. Marceli Adam Wróblewski  – kawaler z par. Widawa    ZAP. I.

Patrycja Maj – panna z par. Burzenin.

1. 1.Helenę Plich – z Osieczna;
  2. Barbarę Słabik – z Osieczna.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.