12 maja 2019

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELAWIELKANOCNA

12 maja 2019 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”  i „Idziemy”, Przewodnik Katolicki.

W TYM TYGODNIU:

  • W miesiącu maju, poświęconym MNP, prosimy o zachowanie tradycji śpiewania Litanii Loretańskiej i pieśni maryjnych przy kapliczkach. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w Rychłocicach o 16.30, w Brzykowie po Mszy św. o godz. 18.00. Również w maju będą odprawiane msze św. przy kapliczkach w poszczególnych sołectwach w intencji mieszkańców z poświęceniem pól.
  • Uroczystość rocznicy I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 19.05. na Mszy św. o godz. 12.00. Próby z Panią katechetką w poniedziałek i piątek o godz. 16.00 w Brzykowie. Spowiedź od godz. 18.00.
  • Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone są na inwestycję w parafii.

ZAPROSZENIE na film:

„ Miłość i miłosierdzie” 19.05.2019 g. 19.30 Łask ŁDK.

 

 

 

 

 

 

Logowanie