16 czerwca 2019

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA: TRÓJCY PRZENAJŚW.

16 czerwca 2019 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”  i „Idziemy”, Przewodnik Katolicki.

W TYM TYGODNIU:

  • W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  W Rychłocicach o godz. 16.50; w Brzykowie o godz. 18.00.
  • W czwartek 31.05. Kościół obchodzi Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msza św. i procesja eucharystyczna w kościele parafialnym w Brzykowie o godz. 11.00. W kościele filialnym w Rychłocicach: Msza św. i procesja o godz. 14.00. Prosimy o urządzenie i udekorowanie ołtarzy procesyjnych. Prosimy również druhów strażaków z OSP o zapewnienie bezpieczeństwa uczestników procesji. Zapraszamy do udziału w uroczystości asyst, ministrantów, strażaków, dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych oraz wszystkich Parafian.

ZAPOWIEDZI:

Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

  • Rafał Jan Adamczyk – kawaler z par. w Masłowicach  ZAP. I.

Daria Sara Kmiecik – panna z par. tutejszej.

POŻEGNANIA:

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp.:

  • Danutę Ochocką – z Zabłocia.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

 

Logowanie