21 lipca 2019

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 lipca 2019 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”  i „Idziemy”, Przewodnik Katolicki.
  • Ofiary składane w dzisiejszą niedzielę na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

W TYM TYGODNIU:

  • W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  W Rychłocicach o godz. 16.50; w Brzykowie o godz. 18.00.
  • Prosimy o wyznaczenie starostów dożynkowych.
  • W piątektek 26.07. obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci św. Anny. Jest to również dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości           wszystkich parafian i gości oraz prosimy o pomoc w zorganizowania procesji druhów strażaków z OSP Brzykowa, Kociny, Wrońska i Kamyka,  asystę parafialną i ministrantów. Msze św. w kościele w Brzykowie o godz. 8.30 i suma odpustowa o godz. 12.00. W Rychłocicach o godz.10.00 odbędzie się poświęcenie kościoła po renowacji. Zapraszamy do licznego udziału.
  • W sobotę 27.07. przybędzie do Brzykowa na nocleg ok.18. Piesza          Pielgrzymka Promienista z Bydgoszczy; serdecznie prosimy Parafian o zaopiekowanie się pielgrzymami.
  • Ofiary składane w przyszłą niedzielę po mszach św. do puszek przeznaczone są na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
    • W przyszłą niedzielę 28.07. po wszystkich Mszy sw.: w Brzykowie o 8.30 i 12.00; w Rychłocicach o 10.00, odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa patrona kierowców przypadającego w tygodniu.
 

Logowanie