13 pażdzierniaka 2019

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 października 2019 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”  i „Idziemy”, Przewodnik Katolicki.
  • W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XIX Dzień Papieski, kiedy wspominamy św. Jana Pawła II i wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundujące stypendia naukowe dla zdolnych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Dlatego przed wszystkimi kościołami w Polsce, po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek.

 

W TYM TYGODNIU:

  • W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie w kościele parafialnym w Brzykowie o godz.17.30, w kościele w Rychłocicach o godz. 15.30. W niedzielę w Rychłocicach o godz. 9.30.
  • W środę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. z racji święta patrona szkoły w Rychłocicach.
  • Zbiórka ofiar na II etap renowacji ołtarza głównego kościoła w Brzykowie:

Środa – Wrońsko – po str. Remizy OSP wraz z kolonią.

  • W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

 

 

POŻEGNANIA:

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp.:

  • Janinę Bożek – z Rychłocic.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

 

Logowanie