19 lipca 2020

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

19 lipca 2020 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodników Niedziela i Idziemy.
  • Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii.

W TYM TYGODNIU:

  • W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • W  niedzielę 26.07. obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci św. Anny. Jest to również dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości           wszystkich parafian i gości oraz prosimy o pomoc w zorganizowania procesji druhów strażaków z OSP Brzykowa, Kociny, Wrońska i Kamyka,  asystę parafialną i ministrantów. Msze św. w kościele w Brzykowie o godz. 8.30 i suma odpustowa o godz. 12.00. W Rychłocicach o godz.10.00. Zapraszamy do licznego udziału.
    • Również w przyszłą niedzielę 26.07. po wszystkich Mszy sw.: w Brzykowie o 8.30 i 12.00; w Rychłocicach o 10.00, odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa patrona kierowców przypadającego w tygodniu.

ZAPOWIEDZI:

Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

  • Sławomir Bondas  – kawaler z par. w Stolcu  ZAP. III.

Martyna Mak – panna z par. tutejszej.

  • Bartłomiej Baś  – kawaler z par. tutejszej  ZAP. II.

Karolina Izabela Mielczarek – panna z par. w Częstochowie.

POŻEGNANIA:

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp.:

  • Jana Bielskiego  – z Siemiechowa;
  • Roberta Krawniaka  – z Dąbrowy Wielkiej.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

 

Logowanie