26 lipca 2020

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 lipca 2020 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodników Niedziela i Idziemy.
  • Ofiary składane dziś do puszek po każdej Mszy św. przeznaczone są na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  • W  dzisiejszą niedzielę 26.07. obchodzimy odpust parafialny ku czci św. Anny. Jest to również dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości        wszystkich parafian i gości oraz prosimy o pomoc w zorganizowania procesji druhów strażaków z OSP Brzykowa, Kociny, Wrońska i Kamyka,  asystę parafialną i ministrantów. Msze św. w kościele w Brzykowie o godz. 8.30 i suma odpustowa o godz. 12.00. W Rychłocicach o godz.10.00. Zapraszamy do licznego udziału.

W TYM TYGODNIU:

  • W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • W przyszłą niedzielę 02.08. po wszystkich Mszy sw.: w Brzykowie o 8.30 i 12.00; w Rychłocicach o 10.00, odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa patrona kierowców przypadającego w ubiegłym tygodniu.

ZAPOWIEDZI:

Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

  • Bartłomiej Baś  – kawaler z par. tutejszej  ZAP. III.

Karolina Izabela Mielczarek – panna z par. w Częstochowie.

  • Tomasz Michalak  – kawaler z par. tutejszej  ZAP. I.

Paulina Jolanta Osmelak – panna z par. w Ostrówku.

 

 

 

 

 

Logowanie