01 listopada 2020

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA: UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚW.

01 listopada 2020 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodników Niedziela i Idziemy.
    • W uroczystość Wszystkich Świętych msze św. zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Łódzkiego będą sprawowane tylko w kościołach: w Brzykowie o g. 8.30 i 12.00; w Rychłocicach o g. 10.00 i 13.15.

• W poniedziałek 02.11. – Dzień Zaduszny. Nabożeństwa. będą sprawowane tego dnia w kościołach: w Brzykowie o g. 10.00 Msza św. a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem Najśw. Sakramentu z wypominkami za zmarłych; w Rychłocicach o g. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem Najśw. Sakramentu z wypominkami za zmarłych a po nim Msza św.
  • Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny, który ofiaruje się tylko za zmarłych.
  • W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w Rychłocicach od 15.30 w Brzykowie od 16.30. Wizyty u chorych w domach odwołane.
  • Przyjmujemy na wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe w dzień Zaduszny.