25 lipca 2021

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

25 lipca 2021 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika Niedziela i Idziemy.
  • W dzisiejszą niedzielę, we wszystkich kościołach i kaplicach archidiecezji łódzkiej przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na wsparcie charytatywnej działalności Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  • Również w dzisiejszą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców po Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.

W TYM TYGODNIU:

  • W poniedziałek 26.07. obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci św. Anny. Jest to również dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości         wszystkich parafian i gości oraz prosimy o pomoc w zorganizowania procesji druhów strażaków z OSP Brzykowa, Kociny, Wrońska i Kamyka,         asystę parafialną i ministrantów. Msze św. w kościele w Brzykowie o godz. 8.30 i suma odpustowa o godz. 12.00. W Rychłocicach o godz.17.00. Zapraszamy do licznego udziału.
  • W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

ZAPOWIEDZI:

Do stanu małżeńskiego przygotowują się.:

  • Bartłomiej Pawlak  – kawaler                               ZAP. I.

Justyna Zajączkowska  – panna z par. tutejszej.

 

 

 

Logowanie