31 października 2021

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

31 października 2021 r.

DZISIAJ:

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika Niedziela i Idziemy.

W TYM TYGODNIU:

  • W poniedziałek 01.11.  obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawione będą na cmentarzach: w Brzykowie o godz. 10.30; w Rychłocicach o godz. 13.00. Po Mszach procesje żałobne z modlitwami za naszych bliskich zmarłych.
  • W Uroczystość Wszystkich Św. na cmentarzach będą tradycyjnie zbierane ofiary do puszek na utrzymanie i funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.
  • Od 01 do 30 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych, będąc w stanie łaski uświęcającej.  Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
    • W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w Rychłocicach od 15.30 w Brzykowie od 16.30. Wizyty u chorych w domach odwołane.
    • Przyjmujemy na wypominki za zmarłych: roczne, półroczne i jednorazowe na cmentarzu.

 

 

 

Logowanie