Komunikaty duszpasterskie

XII NIEDZIELA ZWYKŁA
23 czerwca 2024r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”.

• Miesiąc czerwiec, poświęcony jest N.S.P.J. Nabożeństwa czerwcowe będą celebrowane w Rychłocicach o 16:30, w Brzykowie po Mszy Św.
• W poniedziałek 24.06. kościół obchodzi Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień odpustu parafialnego w kościele w Brzykowie. Msze Św. tego dnia celebrowane będą o godz. 8:30 i suma odpustowa o 12:00, a w Rychłocicach o godz. 8:00. Sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. prof. Janusz Lewandowicz. Prosimy o przygotowanie uroczystości i procesji asystę parafialną i druhów strażaków oraz ministrantów. Zapraszamy do udziału parafian oraz gości.
• W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Rychłocicach o godz. 16:55; w Brzykowie o godz. 18:00.
• W piątek w kościele parafialnym w Brzykowie po zakończeniu Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30 z możliwością spowiedzi świętej.
• W sobotę 29.06. Kościół obchodzi Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Tego dnia Msze Św. będą celebrowane: o godz. 17:00 w Rychłocicach i 18:00 w Brzykowie. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Stolicę Apostolską.

PODZIĘKOWANIA:
• Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować kościół w Brzykowie do odpustu parafialnego. Bóg zapłać.

W ostatnim czasie pożegnaliśmy śp.:
     + Marian Łakomy – Mała Wieś
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…