Komunikaty duszpasterskie

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
25 lutego 2024r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”.
  • Ofiary zbierane w dzisiejszą niedzielę po Mszach Św. do puszek, przed kościołami w całej Polsce przeznaczone są na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce.

• W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Rychłocicach o godz. 15:55; w Brzykowie o godz. 17:00.
  • Comiesięczne wizyty u chorych w domach od godz. 9:00. Spowiedź pierwszopiątkowa w Rychłocicach od godz. 15:30; w Brzykowie od godz. 16:30.
  • W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w Rychłocicach o godz. 15:30; w Brzykowie o godz. 16:30. Można zyskać odpust zupełny za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej oraz za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali.
  • W piątek w kościele parafialnym w Brzykowie po zakończeniu Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18:30 z możliwością spowiedzi świętej.
  • W niedzielę zapraszamy na śpiewane nabożeństwo Gorzkich Żali: w Rychłocicach o godz. 9:30; w Brzykowie po Mszy Św. o godz. 12:00.

PODZIĘKOWANIA:

• Dziękuję wszystkim, którzy sprzątali kościół w Brzykowie i Rychłocicach. Bóg zapłać.