Komunikaty duszpasterskie

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA
21 kwietnia 2024 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można nabyć kolejny numer tygodnika „Niedziela”.
• Ofiary składana dziś na tacę przeznaczone są na inwestycje w parafii (taca gospodarcza).

• We wtorek w kościele w Brzykowie o godz. 18:30 odbędzie się próba dzieci przed I Komunią Św.
• W środę zapraszamy Parafian na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Rychłocicach o godz. 16:55; w Brzykowie o godz. 18:00.
• W piątek w kościele parafialnym w Brzykowie po zakończeniu Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30 z możliwością spowiedzi świętej.
• W sobotę na godz. 10:00 prosimy osoby życzliwe z sołectwa Zabłocie o pomoc panu Kościelnemu w sprzątaniu kościoła w Brzykowie, a w Rychłocicach w piątek po Mszy Św. mieszkańców Kolonii Wrzesień. Bóg zapłać.
• Rozpoczynamy zbiórkę ofiar na zakup ziemi pod działkę kościelną:
 wtorek – Mała Wieś;
 środa – Żabieniec; od 19.00 bloki 100C, 100D, 16 i 17;
 czwartek – Kol. Wrzesień;
 piątek – bl. 100B i Kol. Piekiełko.

• Kamil Grzegorz Ratowski – kawaler par. tut.
Ewa Foltyńska – panna par. Kiełczygłów ZAP. I