Wspólne kolędowanie 2024

W niedzielę 21 stycznia br. odbyło się wspólne kolędowanie w naszej parafii. Podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 mogliśmy usłyszeć kolędy w wykonaniu dziewczyn – Agaty i Małgorzaty.

Po Liturgii gościnnie wystąpiła grupa wokalno – taneczna „Wesołe Nutki”, zespół śpiewaczy „Widawianki” oraz schola. Wszyscy mogli wysłuchać przygotowanych kolęd i pastorałek, a także włączyć się w śpiew.

Tego dnia obecni byli Wójt Gminy Widawa p. Michał Włodarczyk oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łaskiego p. Mateusz Barwaśny, którzy wręczyli dzieciom słodkości, a także złożyli wszystkim babciom i dziadkom życzenia z okazji ich święta. Podziękowania za organizację koncertu zostały skierowane do Proboszcza naszej parafii ks. Jacka Gładysza, któremu sołtysi wręczyli kwiaty.

Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za obecność.